Корзина

(044)393-43-94, 392-74-04

Профессиональная поддержка на любом этапе превращения Вашей идеи в полиграфическую продукцию: Разработка концептов – Дизайн – Копирайт - Допечатная подготовка - Офсетная печать - Цифровая печать - Персонализация - Послепечатная обработка.

Широкоформатний друк


Широкоформатний друк сьогодні використовується в різних напрямках реклами, але останнім часом цей вид друку дуже добре зарекомендував себе в зовнішній рекламі. Також можна використовувати великі зображення, надруковані практично на будь-якому виді поверхні, в будь-яких цілях, отримуючи точну яскраву картинку високої якості.

 

Друк на полотнах

Пляжні прапори

Друк фотошпалер

Брендування вікон​

Мобільні стенди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Широкоформатний фотодрук

 

Для фотодруку ми використовуємо професійний 12 кольоровий принтер HP Designjet Z 3100 з пігментними чорнилами HP Vivera і вбудованим в принтер спектрометром, що дозволяє нам з легкістю і впевненістю друкувати неперевершені відбитки з точним відтворенням кольорової палітри на різних типах паперу без шкоди для здоров'я.

  

Інтер'єрний друк латексними чорнилами

 

Для інтер'єрного друку ми використовуємо сучасний широкоформатний латексний принтер HP Designjet L26500 з використанням латексних екологічно безпечних чорнил, які не виділяють шкідливих речовин і не мають запаху, при цьому залишаються стійкими до атмосферних впливів, не вимагають ламінування і можуть експлуатуватися поза приміщеннями не менше 1-го року.

 

 

 

 

На яких матеріалах можна друкувати?

 

Залежно від потреб друкують на різних матеріалах, але найпоширеніші це:

- на плівці

- на банерах

- на папері

- на фотопапері

- на полотнах

- на тканинах