Корзина

(044)393-43-94, 392-74-04

Профессиональная поддержка на любом этапе превращения Вашей идеи в полиграфическую продукцию: Разработка концептов – Дизайн – Копирайт - Допечатная подготовка - Офсетная печать - Цифровая печать - Персонализация - Послепечатная обработка.

Цифровий друк


Цифровий друк на сьогоднішній день один з найбільш розпоширених видів друку для отримання відбитків за допомогою друкарської машини з використанням змінної друкарської форми.

У зв'язку з можливістю легкої підготовки файлів і низької собівартісті  змінного відбитка, цифровий друк є найбільш підходящим для друку середніх і дрібних тиражів на широкому переліку друкованих матеріалів.

 

Головна перевага цифрового друку - це те, що вартість одного відбитка ніяк не залежить від тиражу, а якість друку не поступається офсету. У нашій друкарні Ідея Принт  знаходиться унікальна в Україні цифрова повнокольорова листова машина Xerox 1000, з можливістю нанесення суцільного або вибіркового цифрового лаку.

 

Чому у нас ???

  • Можливість друку на великому форматі матеріалу 330х488 мм;
  • Максимально широке охоплення матеріалів (крейдований папір від 55 до 350 г / м.кв., щільні текстурні поліграфічні картони, дизайнерські матеріали, самоклейка Raflatac і плівка Ritrama);
  • Високоякісний друк з точним відтворенням кольорів, завдяки CREO процесору;
  • Висока продуктивність (понад 35 000 відбитків в зміну).

 

Що таке цифровий лак і навіщо він потрібен?

 

1) Привабливість. Цифровий лак або іншими словами прозорий тонер, практично аналогічний за своїм складом звичайному тонеру, тільки не містить пігменту. Наноситься такий тонер безпосередньо під час друку самої продукції, тому лакування в цьому випадку можливо не тільки суцільне, а й вибіркове - з будь-якого бажаного сюжету. Такий тонер надає продукції додаткової привабливості.

 

2) Брендування і прихована реклама. Завдяки своєму складу, цифровий лак можна використовувати як приховану рекламу, або додаткову можливість згадати свій бренд, що обов'язково приверне увагу практично кожного клієнта. Така інформація не буде перевантажувати саму продукцію, так як цифровий лак має тільки блиск, і відображається при зміні кута огляду.

 

3) Захист від вологи і механічних впливів. Завдяки хімічному складу і простоті нанесення, цифровий лак може використовуватися як захист відбитка від вологи і незначних механічних впливів за умови суцільного лакування. Такий захист набагато дешевше класичної ламінації, і робиться набагато швидше за часом.

 

4) Захист від підробок. У наш час при створенні дорогої продукції доводиться все більше замислюватися про те, як захистити себе від підробок. Завдяки унікальній можливості вибіркового лакування цифровим лаком і друку дуже тонких ліній, ми друкують прямо на вашій продукції елементи захисту (згідно з Вашим макетом), тим самим захищаючи Вашу продукцію від можливих підробок.