Корзина

(044)393-43-94, 392-74-04

Профессиональная поддержка на любом этапе превращения Вашей идеи в полиграфическую продукцию: Разработка концептов – Дизайн – Копирайт - Допечатная подготовка - Офсетная печать - Цифровая печать - Персонализация - Послепечатная обработка.

Офсетний друк


Вся поліграфічна продукція друкується на власному сучасному високоякісному обладнанні, що дозволяє нам в найкоротші строки друкувати високоякісну продукцію за демократичними цінами!

 

Офсетний друк на сьогоднішній день найпоширеніший в світі спосіб друку. Офсет забезпечує якісний, відносно швидкий і недорогий  друк багатотиражних повнокольорових і  ч/б зображень.

 

Офсет в основному застосовується для виробництва досить великого обсягу продукції, що пов'язано з особливостями технології виробництва, оскільки для отримання оптимальної ціни для клієнта потрібен певний мінімальний обсяг друку. При друку малого накладу (нижче певного мінімального), ціна за одну копію буде більше, ніж ціна за одну копію при нормальному тиражі. Відповідно, при збільшенні обсягу друку на тиражі, ціна на одну копію буде зменшуватися.

 

За допомогою офсетного друку в друкарні «Ідея Принт» Ви можете надрукувати різноманітну продукцію від кишенькових календариків до брошур.