Корзина

(044)393-43-94, 392-74-04

Профессиональная поддержка на любом этапе превращения Вашей идеи в полиграфическую продукцию: Разработка концептов – Дизайн – Копирайт - Допечатная подготовка - Офсетная печать - Цифровая печать - Персонализация - Послепечатная обработка.

Що таке латексний друк


Латексні чорнила - це порівняно новий вид друку, який дозволяє отримувати повністю екологічно чисті відбитки при збереженні високої якості друку.


Друк проводиться пігментними чорнилами на водній основі з розчиненим штучним полімером, який, звичайно ж, не є натуральним латексом.

 


 

У зв'язку з водною основою чорнила,  деякі вважають, що відбитки видрукувані латексним чорнилом менш довговічні, ніж відбитки з еко-сольвентним чорнилом. Це помилкова думка. Довговічність латексних чорнил забезпечується за рахунок такого революційного компонента в чорнилі, як латекс. Латекс всередині принтера нагрівається (в залежності від матеріалу застосовується різна температура - від 60 до 110 ° C), водна основа чорнила випаровується і відбувається коагуляція полімеру на матеріалі, в результаті чого створюється плівка, яка закріплює чорнила на матеріалі, захищаючи їх від зносу на більш тривалий час. Ця технологія забезпечує миттєве висихання чорнила. Таким чином, надрукована продукція відразу готова до використання.

 

 

Основна перевага латексного друку - їх екологічна безпека. У приміщенні з латексним принтером немає необхідності встановлювати систему вентиляції - вони повністю нешкідливі для навколишнього середовища. Віддрукована продукція на латексних принтерах може розміщуватися в різноманітних місцях масового скупчення людей, так і в приватних будинках аж до дитячих кімнат.

 

Сертифікат UL ECOLOGO (UL 2801) свідчить про те, що чорнила відповідають найсуворішим критеріям в області охорони здоров'я і захисту навколишнього середовища (див. Ul.com/EL). Латексні чорнила HP мають сертифікат GREENGUARD Children & SchoolsSM (див. Greenguard.org).

 


Один з основних недоліків латексного друку - порівняно висока температура нагріву матеріалу, що вимагається для полімеризації чорнила. Не всі матеріали для друку можуть витримати нагрівання до 100 градусів і при цьому зберегти свою первісну структуру.